veronika

Příběhy těla – tanečně pohybová terapie (ženská skupina)

Příběhy, které o sobě vyprávíme ostatním, ale i sami sobě, často nejsou totožné s těmi, které jsou ukryté uvnitř našich buněk, které si s sebou nese naše tělo. Obrazy, které si o našem těle vytváříme, přímo hovoří o tom, jak vnímáme sebe samotné uvnitř. Naše tělo má vlastní pamět a vlastní inteligenci a zachytává veškeré naše myšlenky o něm i veškeré naše emoce s tím spojené. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, získáme možnost podívat se na to, jaký příběh sami o sobě vyprávíme a jakou roli v něm naše tělo hraje.

CO: Uzavřená ženská tanečně pohybová terapeutická skupina. Skupina vám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání tělu i duši, sdílení a podporu.

PRO KOHO:
– pro ženy se zkušenostmi s úzkostnými nebo depresivními stavy
– pro ženy s psychickými obtížemi ve stabilizovaném stavu
– pro ženy které se nachází v náročných životních situacích a hledají podporu a zároveň prostor, kde se budou moci věnovat jen samy sobě

S ČÍM VÁM SKUPINA MŮŽE POMOCI?
– naučit se uvolnit napětí z těla a zklidňovat mysl
– více vnímat signály těla a dovolit si jim naslouchat
– dokázat si lépe stanovit hranice a více rozumět svým potřebám
– dokázat jasněji vyjadřovat své pocity a rozumět pocitům ostatních lidí
– být si jistější sami sebou, v každodenních situacích i v interakcích s druhými lidmi

KDY: 20. 2. 2020 – 25. 6. 2020

CENA: 6 630,- (17 setkání)

(Setkání se nekoná 30. 4. 2020 a 7.5. 2020)

V ceně je zahrnuto úvodní a závěrečné individuální setkání s terapeutem. Připojíte-li se později, cena skupiny bude snížena o již proběhlá setkání.

Nutnou PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvování vstupního rozhovoru s terapeutem, který skupinu povede, a to kdykoli, po vzájemné domluvě. Rozhovor vám pomůže utřídit si, zda je pro vás skupina vhodná, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli.

Nejsou nutné žádné předchozí taneční a pohybové zkušenosti, a zkušenosti se skupinovou terapeutickou prací.

S KÝM: Veronika Sequensová je průvodkyní na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Věří, že naše těla nesou veškerou moudrost světa. Působí jako tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), má několik let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin. Je lektorkou tance, choreografkou tanečnicí na volné noze.

PŘIHLÁSIT SE na skupinu můžete zde: http://bit.ly/terapeutická_skupina

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků!

Pro rezervaci místa ve skupině je nutné provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Částka je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že tato skupina pro vás aktuálně není vhodná. Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou skupinu, je v ostatních případech platba po začátku běhu skupiny nevratná.

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem skupiny (tj. do 6.2.2020 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 13.2.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem skupiny (tj. po 13.2.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti do začátku skupiny je možno za sebe zajistit náhradníka.

Vzhledem k charakteru práce ve skupině je platba po jejím začátku (tj. po 20.2.2020 včetně) nevratná – není možné náhradou chodit na jiný kurz či skupinu aktuálně otevřenou v Artualu. V případě vážných zdravotních potíží individuální domluva.

Více info na: anna@artual.cz nebo 601 342 974 nebo https://www.artual.cz/terapie/tanecne-pohybova-terapie/

Comments are closed.