somafest

Soma Festival Praha 2020

V pořadí druhý SOMA Festival Praha se ponese v tématu VZÁJEMNOSTI. Tolik důležité v dnešní době…

Abychom mohli plnohodnotně existovat potřebujeme být ve vztahu – k sobě, ostatním lidem, prostředí, věcem, naším záměrům, myšlenkám, tělu i činům. Vztahy jsou hybateli našeho pohybu. Živé vztahy potřebují naší vědomou pozornost, zájem i jemnost, abychom dokázali vnímat jejich momentální kvalitu a reagovat.
Vzájemnost je aktivní jemné spolubytí s plynoucí výměnou zájmu a pozornosti. Vnímavá přítomnost v pohybu, doteku vzájemnost podporuje a rozvíjí.

Na SOMA Festivalu Praha 2020 se můžete těšit na přednášky a workshopy, které povedou: Rachelle Palnic Tsachor (USA), Christa Cocciole (USA/D), Dieter Rehberg (AT), Anna Hogenová (CZ), Miloš Šejn (CZ), Clara Lewitová (CZ/AT), Anna Sedlačková (SK), Stephanie Tack (USA), Petra Oswaldová (CZ), Šárka Provazníková (CZ), Katarína Žubretovská (SK), Vladimír Kučera (CZ), Joe Pamphilon (UK),Rena Milgrom (CZ), Anna Línová (SK) a Jiří Lössl (CZ).

Detailní program naleznete na našich stránkách, kde se můžete také rovnou registrovat https://www.somatika.cz/soma-festival-praha-2020/ … do 10.4. 2020 za zvýhodněné vstupné :).

Těší nás že, spolupořadatelem letošního ročníku festivalu je Hudební a Taneční fakulta Akademie Múzických umění v Praze, v jejichž krásných prostorách bude festival probíhat.

Těšíme se na vás!

Comments are closed.