IMG_7153

Doma ve svém těle – 6 (před)jarních setkání

  • středa 9. 3. – 13. 4. 2022, 18.30 – 20.30
  • místo konání: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • seberozvojová skupina pro ženy i muže
  • cena: 3 900,- Kč / 6 setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

Chtěli byste se cítit ve svém těle více „doma“? Vnímáte, že potřebujete lépe porozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně vás zveme do skupiny VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Přijďte skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt vaše vnitřní nastavení týkající se důvěry ve vlastní tělo a jeho moudrost. Jak zacházíte se svými zdroji? Dokážete si pro sebe vytvořit skutečně podporující prostředí?

PRO KOHO: Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

POKUD JSTE DOSUD S VERONIKOU (KTERÁ PROVÁZÍ VEČEREM) NEPRACOVALI, JE PODMÍNKOU PRO ÚČAST předem absolvovat individuální setkání v délce cca 30 minut (skype nebo osobně). Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím přicházíte a zda je pro vás práce v této skupině vhodná. Individuální setkání je součástí celkové ceny (nehradí se za něj nic navíc ani pokud se na účasti na skupině nakonec nedomluvíte).

Skupina je ideální pro všechny, KDO BY SE RÁDI SEZNÁMILI S TANEČNĚ POHYBOVOU TERAPIÍ A ZPŮSOBEM PRÁCE V SEBEZKUŠENOSTNÍ SKUPINĚ, PRACUJÍCÍ S TĚLEM. Účast je vhodná jak pro ty, kteří s tímto způsobem práce zatím nemají zkušenosti, tak i pro ty, kteří již skupinovou nebo individuální tanečně pohybovou terapii absolvovali.

S KÝM: Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice. Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou.

Přihlášky a více info zde: Doma ve svém těle – 6 (před)jarních setkání – Artual – prostor pro seberozvoj, pohyb, terapii a umění Praha 7

Comments are closed.