IMG_7153

Doma ve svém těle

KDY: neděle 17. 3. 2024, 11.00 – 18.00
KDE: Aloha Joga, Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6

Provází: Veronika Sequensová

Chtěl by ses cítit ve svém těle více „doma“? Vnímáš, že potřebuješ lépe porozumět tomu, co ti tvé tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíš a naučit se zacházet s obrazy, které si sám o sobě a svém těle vytváříš? Přijď skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt své vnitřní nastavení týkající se tvého vztahu s vlastním tělem a zažít, jaké to je dovolit si naslouchat tomu, co říká a následovat to, co v danou chvíli potřebuje.

S ČÍM BUDEME PRACOVAT?

  • Zvyšování vnímavosti vůči sám sobě a propojování se s jednotlivými části těla, pocity a příběhy, jenž jsou v nich uložené.
  • Jak se témata spojená s domovem odráží v mém těle a naopak. Co se mi vybaví, když se řekne doma a jak toto prožívám v těle.
  • Co znamená „uzemnění“ a jak ho dostat z terapeutického setkání do běžného dne.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle. Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

Informace na FB: https://www.facebook.com/events/1120056442346847/

Přihlášení: https://veronikasequensova.cz/chci-se-prihlasit-doma-ve-svem-tele-workshop/

Comments are closed.