žít vlastní

Žít vlastní život – sebezkušenostní workshop

  • 3.-4.10. 2020   sobota 10.00-18.00, neděle 10.00-15.00
  • cena: 1 890,- Kč – při úhradě do 31.8. zvýhodněná cena 1 700,- Kč!
  • lektor: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

Jakou moc nad svým životem a sebou samými si skutečně dovolíme mít? Přijďte skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek poodkrýt vaše vnitřní nastavení a získat nástroje, jak si tvořit svůj život tak, aby vás bavilo ho žít. 

Intenzivní víkendový workshop vám poskytne prostor k prozkoumání témat moci, zodpovědnosti, hranic i role oběti, kterou mnoho z nás stále dobrovolně hraje. Skrze práci s tělem, s pohybem a technikami zaměřenými na prožitek budete mít příležitost v bezpečném prostředí poodkrýt vaše vnitřní nastavení. Zažijete, jaké emoce máte s mocí spojené, jak spolu souvisí moc a kontrola, kde jsou hranice vaší zodpovědnosti a jak s nimi dokážete zacházet. Zvědomíte si některé z mechanismů, které vás udržují tam, kde právě teď jste, prozkoumáte, zda jste tam, kde máte být a jak poznat, kdy a jak se vydat jinam.

Vhodné pro všechny muže i ženy, se zájmem o dané téma a otevřeností ke sebezkušenostním technikám, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast ve skupině s terapeutem, který ji povede.

Článek k tématu workshopu s názvem NAŠI REALITU TVOŘÍ TO, CO SAMI SOBĚ VYPRÁVÍME VE SVÉ HLAVĚ lektorky Veroniky Sequensové si můžete přečíst ZDE

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita skupiny je 12 účastníků.

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné se přihlásit a provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou Sequensovou

STORNO PODMÍNKY 

Více info: veronika@artual.cz nebo 601 342 974

Comments are closed.