301152009_490217956446984_2929390979630422435_n

Uzemnění a ukotvení v těle (workshop)

  • KDY: neděle 25.9.2022, 10.00-18.00 
  • KDE: Aloha Joga studio, Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6
  • CENA WORKSHOPU: 2 500,- Kč
  • S KÝM: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

 Protože o téma uzemnění a ukotvení v těle byl během letních workshopů největší zájem, a protože vnímám, že je to naprosto klíčové téma, s nímž si troufám říci, že potřebuje pracovat téměř každý, rozhodla jsem se pro vás vypsat na září na toto téma celodenní seminář na nějž tímto srdečně zvu! S čím budeme pracovat?
Co to znamená „být v těle“ a „uzemnit se“, „obydlení“ fyzického těla a propojování jeho jednotlivých částí, vnímání procesů, které v těle probíhají,  ztišení a naslouchání impulzům, které z těla vychází Přijďte věnovat prostor sami sobě a naslouchat tomu, co se odehrává uvnitř. Co chce být viděno a slyšeno, co se chce projevit. Rozpohybovat ticho a naslouchat křiku, objevit radost a lehkost skrze volný pohyb po prostoru a prožít příběh, který vaše tělo právě teď a tady vypráví. Sami v sobě, s druhým, při sdílení se skupinou. Přijďte zavnímat své propojení s vlastním tělem a popracovat si s tím, co pro vás znamená skutečně se do něj ukotvit, co znamená uzemnit se.

Vhodné pro všechny muže i ženy, se zájmem o dané téma a otevřeností ke sebezkušenostním technikám, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast na workshopu s terapeutem, který ho povede.

Více informací a přihlášky zde: https://www.artual.cz/kurzy/seberozvojove-kurzy/uzemneni-a-ukotveni-v-tele-workshop/

Comments are closed.