img_6856_1_

Tělo v emocích, emoce v těle: Agrese – ničivá síla nebo kreativní energie? (terapeutická skupina)

  • 1. 10. 2020 – 24. 6. 2021,  čtvrtek 19.30 – 21.30
  • terapeutická skupina pro ženy i muže
  • cena: 6 240,- /16 setkání (celkem 32 setkání)
  • PŘI ÚHRADĚ DO 1.9.2020 SLEVA 10 % – cena 5 615,- Kč !
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  • PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvovat vstupní rozhovor s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si, zda je skupina pro vás vhodná, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Vstupní individuální setkání s terapeutem je v ceně.
  • !! VYZKOUŠEJTE SI ZPŮSOB PRÁCE VE SKUPINĚ NA OTEVŘENÝCH VEČERECH 14. a 17.9.2020 (PO+ČT) 19.30-21.30

„Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

Terapeutická skupina, která bude od října 2020 do června 2021 fungovat jako uzavřená (tzn. nebude možné do ní vstoupit v jejím průběhu) vám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání tělu i duši, sdílení a podporu.

Skupina je vhodná pro všechny ženy i muže od 18ti let, se zájmem o téma práce s emocemi skrze vnímání těla a pohyb, s otevřeností k expresivním – neverbálním technikám. Součástí skupinové práce je i verbální sdílení a reflexe. Vhodné pro ženy i muže ve stabilizovaném psychickém stavu, jako podpora v náročných životních situacích, pro všechny, kteří hledají prostor, kde se budou moci věnovat jen sami sobě.

PRO KOHO JE SKUPINA VHODNÁ?
– pro všechny, kdo se obtížně dostávají do kontaktu se svými emocemi, nebo mají pocit, že se v nich nevyznají
– pro všechny, kteří cítí, že by jim ve vyjadřování a pochopení emocí pomohla práce s tělem a pohybem 
– pro všechny, kteří se emocemi nechají snadno „zavalit“ a neví si s nimi potom rady– pro ty, kdo hledají způsob, jak zacházet s vlastní agresivitou nebo agresivitou druhých (ať už ji dobře znáte, obáváte se jí, nebo byste její energii spíše potřebovali objevit, ať už se jí potřebujete naučit spíše transformovat a dobře směřovat, nebo si vůbec dovolit nedržet ji v sobě a někdy se „zdravě naštvat“)- pokud vnímáte, že některé emoce jsou pro vás nedostupné a potřebovali byste se naučit je prožívat a vyjadřovat

S ČÍM VÁM SKUPINA MŮŽE POMOCI?
– naučit se uvolnit napětí z těla a zklidňovat mysl
– více vnímat signály těla a dovolit si jim naslouchat
– dokázat si lépe stanovit hranice a rozumět svým potřebám
– dokázat jasněji vyjadřovat své emoce a pocity v těle, rozumět pocitům ostatních lidí a chápat jasněji vzájemné souvislosti
– být si jistější sami sebouv každodenních situacích i v interakcích s druhými lidmi

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině. Skupina bude otevřena při minimálním počtu 6 účastníků. Maximální kapacita je 10 osob.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Setkání se nekoná 24. a 31.12.2020, 4. a 11.2., 1. a 29.4. a 6.5. 2021.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou Sequensovou

PRO REZERVACI místa ve skupině je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za skupinu na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název termín konání skupiny. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná.

STORNO PODMÍNKY

DALŠÍ INFO: veronika@artual.cz nebo tel. 601 342 974

Comments are closed.