IMG_7153

Doma ve svém těle – 4 setkání pro všechny

  • 6.10. – 27.10. 2021, středa 18.30 – 20.30
  • místo konání: Studio Inner Vibe, Svobodova 135/11, Praha 2
  • seberozvojová skupina pro muže i ženy 
  • cena: 2 450,- Kč
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

Chtěli byste se cítit ve svém těle více „doma“? Lépe porozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme do seberozvojové skupiny VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Skupina je ideální pro všechny, KDO BY SE RÁDI SEZNÁMILI S TANEČNĚ POHYBOVOU TERAPIÍ A ZPŮSOBEM PRÁCE V SEBEZKUŠENOSTNÍ SKUPINĚ, PRACUJÍCÍ S TĚLEM.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

PRO KOHO: vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je před začátkem skupiny absolvovat individuální setkání v délce cca 30-60 minut (skype/osobně) s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si, zda je pro vás skupina vhodná, proč a s čím přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze účast ve skupině dosáhli. Terapeut vám v případě, že to uzná za vhodnější, může doporučit jiný způsob práce. Individuální setkání je součástí celkové ceny (nehradí se za něj nic navíc ani pokud se na vstupu do skupiny nedomluvíte).

S KÝM: Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 6 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice. Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou.

Přihlášky zde: https://www.artual.cz/kurzy/seberozvojove-kurzy/www-kurzy-doma-ve-svem-tele-setkani-s-tanecne-pohybovou-terapii-pro-vsechny/

Comments are closed.