IMG_7153

5 setkání s tanečně pohybovou terapií

  • 22.9. – 20.10. 2020,  úterý 20.00 – 22.00
  • seberozvojová skupina pro muže i ženy 
  • cena: 1 950,- Kč, při úhradě do 21.8. sleva 10%, tj. cena 1 750,-
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  • Praha 7, Studio Artual Letohradská 62

Více informací a přihlášky zde: https://www.artual.cz/kurzy/seberozvojove-kurzy/doma-ve-svem-tele-8-setkani-s-tanecne-pohybovou-terapii/

Chtěli byste se cítit ve svém těle více „doma“? Lépe porozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme do seberozvojové skupiny VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Skupina je ideální pro všechny, KDO BY SE RÁDI SEZNÁMILI S TANEČNĚ POHYBOVOU TERAPIÍ A ZPŮSOBEM PRÁCE VE SKUPINĚ a nechtějí se hned zapsat na půl roku nebo rok. Po ukončení běhu skupiny bude ve stejný den a čas vypsána volně navazující skupina na dalších 12 setkání.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Comments are closed.